TYDZIEŃ POZYTYWNYCH INICJATYW

Już jutro (22.08.2016) rozpoczynamy w naszym mieście  TYDZIEŃ POZYTYWNYCH INICJATYW. Marzy nam się, aby to wydarzenie było najwspanialszym tygodniem w życiu mieszkańców Nysy. Kochamy to miasto, kochamy tych ludzi i nie chcemy pozwolić, aby to co mamy było trzymane w zamknięciu. Przyszedł czas, aby miłość wylała się poza mury kościoła. Chcemy byś kościołem misyjnym, więc musimy zacząć od lokalnej społeczności, aby potem nieść ŚWIATŁO na cały Świat. Podczas tego niesamowitego tygodnia misjonarze z różnych miast Polski przy wsparciu zboru będą organizować kluby dla dzieci, młodzieży oraz seniorów. Nie zabraknie wykładów, warsztatów, happeningów, koncertów, wieczoru uwielbienia oraz Garden Party. Spotkacie Nas w rynku oraz w parku przy alei Lompy.
Plan całego tygodnia znajduje się na plakacie. Dodatkowo o wszystkich wydarzeniach można przeczytać w naszej stronie w zakładce KALENDARZ