SPOTKANIA

NABOŻEŃSTWA

Nabożeństwa to nasze główne spotkania, które odbywają się w niedzielę o godzinie 10:00  W trakcie niedzielnego nabożeństwa uwielbiamy Boga przez muzykę, pieśni i modlitwy. Rozważamy Pismo Święte, słuchamy nauczania i budujemy relacje między nami, które umila kawiarenka. Podczas nauczania, dla dzieci w wieku 2-14 lat odbywają się zajęcia w odpowiednich grupach wiekowych. Grupa wolontariuszy przygotowuje lekcje biblijne, które w atrakcyjny sposób przekazują podstawowe prawdy biblijne. Poprzez modlitwę, gry, zabawy i zajęcia plastyczne staramy się pokazać dzieciom prawdziwego Boga. Nabożeństwa środowe odbywają się o godzinie 18:00 są głównie spotkaniami modlitewnymi.

WIECZORY UWIELBIENIA

W drugą środę miesiąca o godz. 18:00 spotykamy się by wspólnie, w jedności, przy dźwiękach muzyki uwielbiać Boga. To czas modlitwy, śpiewu, wsłuchiwania się w głos Boży. To przestrzeń by uwielbiać Jezusa w wolności tak, jak potrafimy.

Wieczór Uwielbienia Kościół Zielonoświątkowy w Nysie

SPOTKANIA DLA KOBIET

Spotkania dla kobiet odbywają się cyklicznie w trzeci piątek miesiąca w naszym kościele. Podczas naszych kobiecych spotkań, przy herbacie i zdrowych przekąskach, wspólnie rozmawiamy, modlimy się i śpiewamy. Dodatkowo uczymy się jak dbać o siebie wewnątrz i na zewnątrz.

.nove
SPOTKANIA MŁODZIEŻOWE

.nove to przede wszystkim ludzie. Jest to przestrzeń dla nastolatków i młodych dorosłych. Zależy nam na prawdziwych relacjach, które mają wpływ na nasze życie. Razem chcemy rozwijać swoje pasje, wspierać się i wzrastać, rozmawiać na dotyczące nas tematy. Wszystko to w atmosferze akceptacji. .nove to miejsce, w którym możesz być sobą i do którego możesz należeć - autentycznie i bez ściemy.

MODLITWA MĘŻCZYZN

W soboty o godzinie 7:30 w naszym kościele spotykają się mężczyźni by wstawiać się w modlitwie min. o nasze rodziny i nasz kościół. Jeśli chcesz być częścią męskiej grupy modlitewnej - dołącz do nas w sobotni poranek.