NWG

IV NYSKIE WARSZTATY GOSPEL 25-26 STYCZNIA 2020

Nyskie Warsztaty Gospel to dwa intensywne dni zajęć wokalnych, których uczestnicy uczą się utworów Gospel. Warsztaty kończą się Koncertem Finałowym, odbywającym się w Nyskim Domu Kultury. Podczas występu chór złożony z uczestników zaśpiewa kompozycje szlifowane przez dwa dni pod okiem Instruktorów. Jest to wspaniała okazja na spotkania z muzyką gospel i jej wyjątkowym przesłaniem. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Nie wymagamy przygotowania muzycznego ani znajomości nut, ponieważ utworów uczymy się ze słuchu.

INSTRUKTORZY

Colin Wiliams – to Brytyjski wokalista, aranżer i dyrygent. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w mając zaledwie 3 lata. W wieku 18 lat był już dyrygentem kościelnego chóru gospel. Współtworzył wiele ciekawych projektów muzycznych m.in.: The London Community Gospel Choir, The Harlem Gospel Choir, Jennifer Holliday, Deronda K.Lewis. Pracował również przy projektach telewizyjnych dla BBC. Colin znany jest z prowadzenia warsztatów gospel w całej Europie.

Adam Kosewski – aranżer, kompozytor, pianista, wokalista, pedagog.
Z wyróżnieniem ukończył studia w Instytucie Jazzu w Katowicach w klasie kompozycji i aranżacji oraz w 2011 roku podyplomowe studia muzyki filmowej, komputerowej i twórczości audiowizualnej w Akademii Muzycznej w Łodzi. Jest doktorantem Akademii Muzycznej w Katowicach w zakresie kompozycji. Od 2012 roku jest dyrektorem artystycznym Silesia Gospel Festival w Rybniku. Jest autorem aranżacji i dyrygentem orkiestry smyczkowej Sela Music Orchrstra, która wzięła udział w nagraniach płyty TGD „Liczy się każdy dzień” a w 2014 w Festiwalu Nadziei na stadionie Pepsi Arena w Warszawie, gdzie orkiestra oraz blisko 1000 osoów w chórze wykonały 8 pieśni w jego aranżacjach. Aranżował muzykę dla wielu artystów, zespołów, chórów oraz do programów telewizyjnych. Koncertował z wieloma zespołami na terenie kraju i za granicą. Od 2008 roku jest dyrektorem i wykładowcą Misji CSM, która organizuje szkolenia dla muzyków i liderów uwielbienia z kościołów chrześcijańskich.

MIEJSCE WARSZTATÓW

IV Nyskie Warsztaty Gospel odbędą się 25-26 stycznia.
Pierwszy dzień Warsztatów spotkamy się w Kościele Zielonoświątkowym w Nysie (ul. Chodowieckiego 2)
Drugi dzień Warsztatów (niedziela) odbędzie się w Nyskim Domu Kultury (ul. Wałowa 7)

REJESTRACJA

95 zł

REJESTRACJA GRUPOWA
minimum 8 osób

110 zł

REJESTRACJA INDYWIDUALNA

NOCLEGI

Dwór Biskupi w Nysie to najlepsza z możliwych lokalizacji na nocleg dla uczestników. Z miejsca warsztatów do Dworu mamy zaledwie 350 metrów. Nowe pokoje z łazienkami będą dla nas dostępne w cenie 50 zł od osoby.

Dodatkowo (jeśli ktoś woli wyższy standard) dostępne dla nas są pokoje w Hotelu Court Park również w Dworze Biskupim ze zniżką 20% od regularnej ceny.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy nyskiewarsztatygospel@gmail.com

Diecezjany Dom Formacyjny również oferuje uczestnikom Nyskich Warsztatów Gospel specjalną zniżkę na noclegi.
Cena za pokój 1 osobowy 70 zł, za pokój 2 osobowy 110 zł, 3 osobowy 140 zł

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres:
nyskiewarsztatygospel@gmail.com