NABOŻEŃSTWA

Chodowieckiego 2
48-300 Nysa

Kim jesteśmy

Jesteśmy Kościołem chrześcijańskim złożonym z ludzi zbawionych z łaski, nie przez jakiekolwiek zasługi, czy zabiegi religijne

Ef. 2,8-9 Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar; nie z uczynków, aby się kto nie chlubił.

Weekend w kościele

JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND Przed nami niesamowity czas modlitwy i uwielbienia w Nysie. Gościnnie usłuży nam Peter Tkaczyk – Kanadyjczyk, wieloletni wolontariusz kościoła Bethel Church. Obecnie ewangelista i misjonarz m.in. na froncie w Ukrainie. • SOBOTA (20.01) o godzinie 16:00 – Wieczór Uwielbienia “W Jego Obecności” • NIEDZIELA (21.01) o godzinie 10:00 – Nabożeństwo z modliwtą......

SPOTKANIA

Kościół to nie tylko niedziela, sprawdź co się dzieje w tygodniu i wybierz coś dla siebie