Nysa modli się o Nysę – Wieczór Uwielbienia

,,aby byli jedno, jak my jedno jesteśmy.”
Jana 17;21

Możemy chodzić do różnych kościołów, zborów, czy parafii. Możemy inaczej się modlić, jednak wszystkie nasze modlitwy skierowane są do tego samego Boga. Boga, który jednoczy i wzmacnia. Kochamy nasze miasto i dlatego chcemy je błogosławić.
Spotkajmy się 22 marca w Kościele Zielonoświątkowym w Nysie przy ulicy Chodowieckiego 2, by wspólnie wielbić Boga i w modlitwie walczyć o nasze miasto. Podczas tego spotkania chcemy modlić się o Nysę, o włodarzy oraz wszystkich mieszkańców regionu. Wierzymy, że naszą modlitwą możemy zmieniać rzeczywistość, w której żyjemy.
Nie patrzmy na różnice. Wspólnie zróbmy dla naszego miasta coś wyjątkowego.

Najpiękniejsze i najnowsze utwory z kategorii “worship” oraz zespół składający się z muzycznych profesjonalistów – tych elementów nie może zabraknąć podczas nadchodzącego wydarzenia. Tym razem uwielbienie poprowadzi Maya Kowalczuk wraz z przyjaciółmi. Zespół już nie raz występował na nyskich scenach. W zeszłym roku muzycy podbili część koncertową Tygodnia Pozytywnych Inicjatyw w naszym mieście. Wspaniale będzie ich gościć w murach naszego kościoła po raz kolejny.